להזמנות ולקבלת ייעוץ מקצועי מהמומחים שלנו התקשרו 077-470-6220קבלו הצעה!

7 טיפים שימושיים לאריזת דירה למעבר

אריזה למעבר דירה

עוברים דירה? שיהיה במזל! עכשיו למעשה מתחילה כל העבודה. לארוז, למצוא חברת הובלה טובה, לעדכן כתובת מגורים ועוד פעולות כאלה ואחרות שאני באופן אישי לא מכיר אף אחד שאוהב לעשות אותן…

כל מי שעבר דירה יכול להעיד – מדובר בתקופה לא פשוטה שמאופיינת בעיקר בחוסר סדר ואי נוחות. נשאלת השאלה האם למרות כל האתגרים הצפויים ניתן לעבור דירה באופן כזה שלא יוציא אתכם מהדעת?

התשובה חיובית אבל בניגוד לכתבות אחרות, לא תמצאו כאן פתרונות קסם שמבטיחים לכם "לעבור דירה בכיף", בנחת או בקלות. בסופו של דבר זה תהליך לא פשוט שדורש מאתנו עבודה לא קלה אך הבשורות הטובות הן שמי שיעשה אותה, בהחלט יזכה להליך מסודר יותר ומלחיץ פחות.

למה אריזת דירה?

עם כל כך הרבה משימות במעבר דירה, אתם עשויים לתהות מדוע בחרנו להתמקד דווקא באריזת דירה למעבר. הסיבה לכך היא שמדובר בתהליך המרכזי שאתם עומדים לבצע. בניגוד לתהליכים קצרים כמו עדכון כתובת או תהליכים ששוכרים מישהו אחר לבצע כמו הובלות, אריזת דירה היא הפעולה הכי ממושכת שתבצעו במהלך המעבר והיא הבסיס לכל האי נוחות שאתם עומדים לחוות. תעשו את זה כמו שצריך וכל המעבר הולך להיות הרבה יותר פשוט.

טיפ 1 – התחילו בשלב מוקדם

אחד הצעדים שהולכים לקבוע אם מעבר הדירה יהיה לחוץ או מסודר הוא המועד שבו תתחילו לארוז את הדירה. מומלץ להתחיל כמה שבועות לפני תאריך היעד – זמן שיאפשר לכם לתכנן ולארוז בנחת וכמובן להתפטר מכל אותם דברים שאגרתם במרוצת השנים ושאין בהם שימוש.

טיפ 2 – ארגנו חומרי אריזה

אריזה בקרטונים

הסוד באריזת דירה הוא להיות ממוקדים ולא לבזבז זמן יקר. גם ככה יש לכם הרבה דברים שצריך לעשות ולהסתובב בכל מיני מקומות במטרה למצוא קרטונים וחומרי אריזה ממש לא בא בחשבון. ישנן שתי דרכים להשיג קרטונים וארגזים – הראשונה היא באמצעות המובילים שלכם אם כי אל תצפו לרשימת חומרי אריזה מלבד קרטונים בגודל קבוע ואילו הדרך השנייה והמומלצת היא להזמין חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה באינטרנט.

כיום ניתן להזמין מוצרים שונים החל מקרטונים בגדלים שונים ועוד שלל חומרי אריזה בסכום שלא יעלה על כמה מאות שקלים לכל היותר כולל משלוח עד לביתכם בתוך יממה אחת.

טיפ 3- התחילו באריזת דברים שאין בהם שימוש

כשהצענו לכם להתחיל ולארוז בשלב מוקדם, לא התכוונו שאתם צריכים לארוז את הבגדים שתכננתם ללבוש מחר. הכוונה היא להתחיל בעיקר עם מה שלא צריכים בשבועות הקרובים. רוצים דוגמה? נניח שאתם עוברים דירה בחורף. אין סיבה שלא תתחילו לארוז את המצעים והבגדים הקיציים. אותו הדבר במידה שאתם עוברים דירה בקיץ.

מעבר לכך, אני בטוח שסיבוב קצר במחסן או מבט חטוף אל הארונות העליונים במטבח יחשוף בפניכם עוד מספר אופציות מעניינות לאריזה מוקדמת.

טיפ 4 – היעזרו במגבות

חומרי אריזה מעולים שיכולים לעזור לכם לשמור על הפריטים הם ניירות אריזה וניילון בועות. מדובר בחומרי אריזה שאפשר לחסוך את העלויות שלהם על ידי שימוש בחומרים שנמצאים בהישג יד. רוצים לרפד את הקרטון? למה שלא תשתמשו במגבות או בסדינים? באופן הזה תוכלו לחסוך כסף ומקום.

טיפ 5 – אריזה עם ניילון נצמד

ניילון נצמד הוא אחד החברים הכי טובים שלכם במעבר דירה אם כי רבים לא יודעים כיצד לרתום אותו לצורך שלהם. באופן כללי אפשר לומר שנילון נצמד (שרינק) יכול לשמש לעטיפה של רהיטים ואפילו אריזה של בגדים תלויים. פשוט לפפו אותם, ובבית החדש תלו את הבגדים, הורידו את הניילון – וזהו. חסכתם הרבה זמן וקרטונים בהובלת הבגדים התלויים. השתמשו בדמיון והיו יעילים.

טיפ 6 – רישום כל תכולת הארגזים

רוצים שהאריזה והפריקה יהיו מהירים? תעשו אותם מסודרים! אחת הדרכים להבטיח סדר ויעילות היא רישום תכולת הקרטונים תוך הפרדה של כל חדר וחדר.

באופן הזה תוכלו למצוא כל מה שתצטרכו וחשוב מכך – ניתן יהיה לפרוק את תכולת הקרטונים באופן יעיל ומהיר.

טיפ 7 – הכינו ארגז לפריקה מהירה

אחד הדברים הכי מרגיזים במעבר דירה הוא להתחיל ולפתוח 8 ארגזים רק כדי למצוא את המטען של הנייד או את מברשת השיניים – שלא לדבר על בגדים ליום הראשון שאחרי המעבר.

מה עושים? הדרך הטובה ביותר להישאר בפוקוס גם בימים הראשונים של מעבר הדירה  – בדיוק בזמן שכל הרכוש שלכם מצוי בתוך ארגזים, היא להכין ארגז עם חפצים אישיים לימים הראשונים. בארגזים הללו ארזו את הבגדים לימים הראשונים, מטענים, מחשבים ניידים, כלי רחצה וכל דבר שיעזור לכם לצלוח את הימים המבולגנים בהצלחה.

עשוי לעניין אתכם

מעבר דירה בדרך הנכונה

מעבר דירה בדרך הנכונה

מעבר דירה הוא תהליך מורכב – רגשית ופיזית שיכול להיות בעל השלכות מרחיקות לכת. ביצוע התהליך בצורה נבונה, יעזור לכם לעבור דירה בהצלחה. בחירת חברת הובלות, שירותי אריזת דירה, אחסון תכולה ועוד טיפים שימושיים.

אריזת בגדים

איך לארוז בגדים למעבר דירה

מעבר דירה הוא תהליך תובעני שיכול לארוך זמן ולצרוך אנרגיה רבה. יחד עם זאת במידה שתיערכו למעבר באופן הנכון, תוכלו להפחית מהלחץ הנלווה באופן ניכר

הרבה יותר מקרטונים

שירותים נוספים

הזמינו שירותים נוספים במחיר ישיר ובלי מתווכים!

  • שירותי הובלה מקצועיים כולל ביטוח
  • שירות אריזת דירה למעבר
  • אחסון תכולת דירה כולל ביטוחים