להזמנות ולקבלת ייעוץ מקצועי מהמומחים שלנו התקשרו 050-999-7436קבלו הצעה!

15 טיפים שימושיים לאריזת דירה למעבר

טיפים ועצות לאריזה

אריזת דירה למעבר היא מיומנות נרכשת. אין ספק שאריזה נכונה יכולה לפתור בעיות הקשורות בשינוע והובלה של פריטים, בטיחותם ופריקתם. בחרנו להציג בפניכם 15 עצות נבחרות לאריזה נכונה ושימוש נכון בחומרי אריזה שונים.

 1. הכינו מבעוד מועד את חומרי האריזה הנדרשים. קרטונים לאריזת דירה ניתן לרכוש כאן. בדקו האם אתם זקוקים לקרטונים מיוחדים לאריזה – כאלה המותאמים לבגדים או מחוזקים.
 2. אבטחו את תחתית וצדי הקרטונים על מנת שיהיו עמידים בעת ההובלה.
 3. אם ניתן, השתדלו לארוז חדר אחד בכל פעם. כך שתוכלו לעקוב בקלות אחר התקדמותכם.בדיקת התקדמות האריזה
 4. התחילו לארוז פריטים שאינכם משתמשים בהם בתדירות יומית.
 5. הקפידו לרשום על כל ארגז את תכולתו. הדבר יכול לגזול מעט זמן אך כשתפרקו את הקרטונים, הדבר יקל עליכם מאוד במלאכת הסידור.
 6. מלאו את הקרטונים עד סופם. הדבר יבטיח שהפריטים לא יזוזו במהלך ההובלה או ישברו. רצוי להשתמש בפריטים רכים כגון שמיכות או מגבות על מנת לרפד את הקרטונים. כמו כן ניתן להשתמש בניירות אריזה מקופלים כדי לרפד את האריזה ולמנוע טלטולים ופגיעה.
 7. הימנעו מאריזת חפצים כבדים בצורה מרוכזת. חלקו את הפריטים הכבדים בין מספר קרטונים כך שהמשקל יתחלק. לחילופין, ניתן לארוז דברים כבדים בקרטונים קטנים.
 8. פריטים שבירים יש לארוז בעזרת שקית בועות (פצפץ). לחלופין, ניתן לחסוך בעלויות ולרכוש נייר אריזה. אנו ממליצים להימנע משימוש בנייר עיתון מאחר והוא נוטה להימרח וללכלך.
 9. סמנו את אופן שינוע הארגזים בעזרת חץ הפונה מעלה. כמו כן סמנו קרטונים ואריזות המכילים פריטים שבירים.
 10. פריטים יקרי ערך יארזו בנפרד ויובלו על ידיכם באופן עצמאי. לדוגמה מחשבים, מסמכים חשובים וכדומה.
 11. מומלץ לסמן את תכולת הקרטונים משני צדדים לפחות כך שגם אם צד אחד יוסתר, עדיין תוכלו לדעת מה מכילה האריזה.
 12. פנו ארגז אחד לפחות לאריזת פריטים ללילה הראשון לפחות.
 13. השתמשו בניילונים לאריזה, כאלה שחזקים וגדולים מספיק על מנת להכיל שמיכות, בגדים וכדומה. אם צריך, אבטחו את הניילונים בעזרת נייר דבק.
 14. שקיות ואקום יכולות להיות פתרון לאחסון של שמיכות ובגדים בסביבה סטרילית תוך הקטנת נפח האחסון. השתמשו בשקיות ואקום איכותיות וגדולות.
 15. שידות ומגירות ניתן לארוז מבלי לפרקן – על ידי שימוש בניילון נצמד. הדבר נכון גם לגבי בגדים תלויים. מספר ליפופים של ניילון נצמד יבטיחו הובלה שקטה ובטוחה כל עוד לא מדובר בפריטים שבירים.

זכרו, השתמשו בדמיונכם על מנת לארוז את הדברים בצורה חכמה ויעילה אך מעל הכל – בטוחה.

בהצלחה!

עשוי לעניין אתכם

קרטון ארכיון לאריזת משרד

קרטונים להובלת ציוד וריהוט משרדי

ראשית, לפני שנצלול לבחירת קרטונים לאריזה, ברור לכולנו שלפני כן חשוב לבדוק מי הם המובילים של החברה, מה הניסיון שלהם בתחום, ההמלצות וחוות הדעת מהלקוחות

מעבר דירה בדרך הנכונה

מעבר דירה בדרך הנכונה

מעבר דירה הוא תהליך מורכב – רגשית ופיזית שיכול להיות בעל השלכות מרחיקות לכת. ביצוע התהליך בצורה נבונה, יעזור לכם לעבור דירה בהצלחה. בחירת חברת הובלות, שירותי אריזת דירה, אחסון תכולה ועוד טיפים שימושיים.

אריזה למעבר דירה

7 טיפים שימושיים לאריזת דירה למעבר

עוברים דירה? שיהיה במזל! עכשיו למעשה מתחילה כל העבודה. לארוז, למצוא חברת הובלה טובה, לעדכן כתובת מגורים ועוד פעולות כאלה ואחרות שאני באופן אישי לא

שינוי גודל גופנים

הרבה יותר מקרטונים

שירותים נוספים

הזמינו שירותים נוספים במחיר ישיר ובלי מתווכים!

 • שירותי הובלה מקצועיים כולל ביטוח
 • שירות אריזת דירה למעבר
 • אחסון תכולת דירה כולל ביטוחים